Hurtowa weryfikacja rachunków po numerze - biała lista za darmo

Wykaz podatników VAT – hurtowe sprawdzenie numerów kont – darmowe oprogramowanie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bezpłatną wersję narzędzia do weryfikacji masowej numerów rachunków bankowych w oparciu o plik płaski Krajowej Administracji Skarbowej – tak zwaną Biała Listę VAT zwaną też Wykazem lub Rejestrem podatników VAT.

Wersja darmowa naszego programu oferowanego jako usługa webowa on-line jest pełnowartościowym produktem, który może być wykorzystany do hurtowej weryfikacji rachunku bankowego kontrahenta w wykazie VAT bez limitu dziennego.

Wpieramy masowe sprawdzenie numerów NRB (bankowych i SKOK) w formie plików wsadowych (format tabelaryczny CSV) oraz danych z arkuszy kalkulacyjnych (np. Google Docs, Excel, Open Office Calc) oraz publicznego API weryfikacji masowej.

Rzetelna weryfikacja numerów bankowych w dniu zlecenia przelewu jest jest kluczowym elementem zachowania tzw. należytej staranności w VAT.

Przygotowana darmowa wersja naszej usługi nie wymaga zakładania konta ani rejestracji – dostępna jest w formie publicznej strony internetowej dostępnej pod adresem: http://nip.waw.pl/lista

W przeciwieństwie do wersji komercyjnej – wersja darmowa nie pozwala na przechowanie historii i pobieranie raportów. Aby skorzystać z tych dodatkowych funkcji – należy założyć konto klienta na platformie i dokonać zamówienia wersji demonstracyjnej rozwiązania komercyjnego.

Weryfikacja masowa rachunków w wykazie VAT bez limitów – za darmo

To co wyróżnia nasze rozwiązanie -zarówno w wersji darmowej jak i płatnej to brak jakichkolwiek limitów na ilość sprawdzeń rachunków w rejestrze VAT.

Dlatego też, jeżeli zależy Państwo na rozwiązaniu wygodnym, szybkim i bezpiecznym – gorąco zachęcamy do używania naszego produktu.

Przygotowaliśmy rówież prezentacją wersji bezpłatnej naszego programu w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=hJY9VzkH99U