Outsourcing weryfikacji podatników VAT na białej liście

Najprostsza i najtańsza metoda do cyklicznego sprawdzania podatnika na białej liście VAT

Zdajemy sobie sprawę jak wiele obowiązków podatkowych posiadają polscy przedsiębiorcy – w końcu sami nimi jesteśmy. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest tworzenie skutecznych rozwiązań które realnie pozwolą oszczędzić czas i skupić sie na tym co najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Nowe obowiązki w VAT związane ze sprawdzaniem kontrahentów – podatników w wykazie elektronicznym Ministerstwa Finansów mogą wydawać się bardzo dokuczliwe i trudne do spełnienia bez specjalistycznej pomocy z zewnątrz.

Firmy szukające skutecznego narzędzia które wyręczy ich w tych obowiązkach mogą obawiać się dużych kosztów takiej automatyzacji.

Chcemy zapewnić, że nasza propozycja jest zarówno tania jak i bardzo wygodna w użyciu. Nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania ani inwestycji w sprzęt, infrastrukturę czy szkolenia.

Nie wymagamy również żadnych terminowych umów, opłat wstępnych czy innych wymuszonych form długoterminowej współpracy.

Jesteśmy pewni jakości naszych rozwiązań i wierzymy, że wartościowy produkt obroni się sam.

Jak zapomnieć o problemach z wykazem podatników VAT i koniecznością ich weryfikacji przez przedsiębiorcę

Oprócz standardowej metody weryfikacji kontrahentów w wykazie podatników VAT za pomocą naszego programu – oferujemy Państwu innowacyjną usługę polegającą na pełnym oddelegowaniu tych obowiązków do naszej firmy tzw. outsourcing weryfikacji podatników VAT.

Podstawową zaletą naszego rozwiązania jest minimalizacja obowiązków po stronie przedsiębiorcy i zwolnienie go z konieczności wykonywania codziennych weryfikacji w wykazie podatników VAT – tzw. białej liście VAT.

Zobacz nasz film w serwisie YouTube:

Biała lista VAT – jako usługa – SaaS

Proponowane przez nas rozwiązanie pozwala na używanie białej listy w modelu – oprogramowanie jako usługa (z angielskiego Software as Service – w skrócie SaaS)

Jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy jest uzupełnienie arkusza kalkulacyjnego w Google o numery NIP i numery rachunków bankowych swoich kontrahentów.

Wzorzec arkusza do weryfikacji zostanie zostanie dla Państwa bezpłatnie przygotowany i udostępniony przez naszych specjalistów.

Usługa arkusze Google jest bezpłatna i bardzo wygodna w użyciu. Przypomina bardzo popularny program Microsoft Excel w wersji on-line. Arkusze Google można edytować za pomocą: smartfona, komputera stacjonarnego lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie mającego dostęp do sieci Internet.

Całą resztą procesu weryfikacji Listy podatników w rejestrze VAT i zajmuje się nasz zespół.

Każdego dnia , przez 7 dni w tygodniu oprogramowanie automatycznie odpytuje białą listę VAT i weryfikuje poprawność rachunków bankowych Państwa kontrahentów.

Codziennie rano w swojej skrzynce mail znajdą Państwo raport z weryfikacji, który zawiera ilość sprawdzonych rekordów, w tym wykaz rekordów podatników czynnych, zwolnionych i niezarejestrowanych.

Biała Lista VAT – codzienne sprawdzanie

Co zyskasz dzięki codziennej weryfikacji na białej liście VAT?

Codzienna weryfikacja wszystkich posiadanych kontrahentów i ich numerów kont bankowych jest optymalnym rozwiązaniem zapewniającym najwcześniejsze możliwe wykrycie faktu, że z naszym kontrahentem dzieje się coś niedobrego.

Nie musimy sprawdzać rachunku w dniu przelewu – gdyż automat sprawdza codziennie cały zbiór CRM – całą listę podatników i dostarcza nam aktualnych informacji.

Jeżeli podatnik zostanie wykreślony z rejestru VAT dowiedzą się o tym Państwo już nad ranem, kilka godzin po opublikowaniu przez KAS nowej wersji pliku płaskiego. Tak wczesne wykrycie tego faktu pozwoli zareagować i przygotować się na ten fakt. Będą mieć Państwo czas, chociażby na poszukanie nowego dostawcy produktu czy usługi lub podjęcie innych strategicznych decyzji dotyczących współpracy z tą firmą.

Okazuje się więc, że użycie wykazu podatników VAT daje też pewną przewagę w biznesie gdyż dzięki działaniom prewencyjnym – są Państwo w stanie odkryć fakt, że dostawca czy współpracujące firma ma jakieś problemy.

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji

  1. Brak jakichkolwiek limitów na ilość zapytań
  2. Jedna stała cena przez cały okres świadczenia usługi wynosząca 50 PLN netto / miesięcznie – bez ukrytych kosztów.
  3. Możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie
  4. Dostęp do panelu z historią weryfikacji w cenie
  5. Weryfikacja w rejestrze podatników VAT (KAS) na żądanie.
  6. Gwarantowany najszybszy czas działania weryfikacji dzięki wyspecjalizowanemu oprogramowaniu do analizy pliku płaskiego.
  7. Wersja bezpłatna do manualnej, masowej weryfikacji za pomocą pliku CSV.
  8. Pełne wsparcie dla rachunków wirtualnych tzn maskowanych – płatności masowych jak mBank mass Collect
  9. Wsparcie klienta, materiały szkoleniowe on-line – w cenie.

Zarejestruj się już dziś – aby bezpłatnie przetestować usługę – outsourcing białej listy VAT